Fórum

WALKING DEAD

Re:Re:Lesz Wasteland 2 magyarítás ?

A küldetéseket nem lehet érteni se azért lenne jó fordítani magyarba.

GoT és TWaU

Hali, sziasztok!

Én mostanában nem tettem semmit a fordításhoz, és egy darabig nem is fogok sajnos...(érettségi miatt) De mihelyt vége az évnek szeretnék visszacsatlakozni a csapatba és gőzerővel tovább fordítani a Telltale-féle játékokat a többiekkel. Remélem megértitek, mert érettségin kívül is akad elég dolgom. :/

Re:GoT és TWaU

Most sokan szüneten vannak, ezért kb összességbe nincs fordítás.. tőkőn ülve várjuk az S3-at a GoT-nem kezdtük el mert szóltak, hogy már csinálják.. (amit én nem nagyon látok de mindegy)

Re:Re:GoT és TWaU

A TWD-ben mindenképp akarok segíteni, még ha érettségi előtt jön is ki :) De nem hiszem, hogy most sietnek a 3. évaddal, mert van elég projektjük... :O Egy másik csapat fordítja a GoT-ot? LoL. Amúgy ötletnek írnám csak, hogy ha már más telltale games játékot is fordítunk a messzi jövőben... lehet átkéne nevezni majd "telltale games fordítói csapat"-ra nem? :D

The Wolf Among Us

Mikorra lesz kész a The Wolf Among Us fordítása?

Game of Thrones játékának

Game of Thrones játékának magyaritása várható ?

Probléma

Sziasztok, amikor szeretném letölteni a Walking Dead Season 2 Episode 3 magyarítását ez a szöveg fogad:
Az adott fájl nem létezik. Valószínűleg a tulajdonosa már törölte rendszerünkből,
vagy a 2001. évi CVIII. törvény alapján, jogsértés miatt került eltávolításra.

Re:Probléma

Szia Skuru! Van a letöltéseink közt egy olyan aminek 2.évad a neve, abba minden benne van! Ha nem találod (https://data.hu/get/8068263/WDS2HUN.rar)

Telltale - Game of Thrones

Sziasztok!

Ide lettem csődítve, hogy érdeklődjek a Telltale legújabb, Game of Thrones játékának magyarítása ügyében. Nagyon szívesen besegítek, de akár egyedül is csinálom, ha kapok hozzá nyers szöveget.

Szép napot!

Felagund

Re:Telltale - Game of Thrones

Szia! , egy e-mailt dobhatnál , majd akkor írok!

Új hozzászólás hozzáadása