Fórum

WALKING DEAD

Re:Re:Wasteland 2

Igen ez az de akkor már a cutos verziót is ha lehetséges, ha az alap meglesz a cutos menni fog.

Re:Re:Re:Wasteland 2

Az elsőre ne szavazzatok mert az már fordítás alatt van, a Wastaland 2-höz kellene még.

Re:Re:Wasteland 2

Most lesz belőle valami 41%-kon áll az előzőt hozzávesszük akkor ilyen értékkel már hozzáfogtatok a walkin ded-hez is.

Walkingd Dead fordítás

Sziasztok!

Már kerestelek titeket e-mailben is, de eddig nem kaptam választ.
Érdeklődni szeretnék, hogy a Walking Dead második évadához készül-e frissítés? A negyedik és az ötödik részben többször jelennek meg angolul felejtett mondatok, illetve az ötödik részben válaszlehetőség interakciónál is van angol szöveg. Azt hiszem pont ott, (spoiler) mikor Clem ráfogja Mikera a fegyverét.
Válaszotokat előre is köszönöm!

Üdv: Attila

magyarítás

üdv! kellene egy kis segítség! az season 2 feliratot felraktam,de ilyen karakterekkel ír magyar helyett: ÓýAóòXSe pedig ugy csináltam ahogy kell,2,3 magyarítást is próbáltam mát,de semmi. tudnátok segiteni?

Re:magyarítás

üdv, van egy fájl a letöltéseknél ami az összes részt magyarítja ezzel működnie kell.

Wasteland 2

Nagyon nem halad a fordításra váró játékoknak a szavazása így sose leesz abból a 3 játékból semmi.

Wasteland 2

Nekem jó volna a játék fordítása egész jó játék tök jó volna magyarba nyomni.

Lesz Wasteland 2 magyarítás ?

Akkor most végül is várható a Wasteland 2 fordítása, vagy felejtős a dolog....

Re:Lesz Wasteland 2 magyarítás ?

Felejtős, a szöveg fájlokat nem lehet megszerezni legalább is én akárhogy próbáltam nekem ez már meghaladta a képességeim.
Meg nem is kérték sokan.

Új hozzászólás hozzáadása