Fórum

WALKING DEAD

Re:Re:Wasteland 2

A TWAU már elkészült másik csapat által. Vagy ők is belekezdtek talán?

Re:Re:Re:Wasteland 2

Elkezdték igen nem tudni mikor, de már folyik a fordítása.
Ezért maradt csak a Wastaland 2 hátra amit nem kezdtek el fordítani.

Re:Re:Re:Re:Wasteland 2

Ki is lett javítva így már csak egy maradt a szavazásnál.

Re:Wasteland 2

Kérlek titeket a környezetemben rengetegen játszunk a Wasteland 2 vel ! Az a gond hogy szotárazgatnunk kell folyamatosan hogy értsünk belöle valamit . Nem lehetne leforditani magyara ? Már van 2 éve kint van a nagyvilágban ez a remek kis game és senki sem kezdett bele ! És látjuk itt nálunk sokan hogy a waking dead forditásokat nagyon lelkiismeretesen csinálgatjátok . Ezért kérlek titeket ! Hogy gondolkozatok el a Wasteland 2 forditátásán . A Wolf izé már am is készül meg minden !

Igen ez az de akkor már a cutos verziót is ha lehetséges, ha az alap meglesz a cutos menni fog.

Re:Re:Re:Wasteland 2

Az elsőre ne szavazzatok mert az már fordítás alatt van, a Wastaland 2-höz kellene még.

Most lesz belőle valami 41%-kon áll az előzőt hozzávesszük akkor ilyen értékkel már hozzáfogtatok a walkin ded-hez is.

Walkingd Dead fordítás

Sziasztok!

Már kerestelek titeket e-mailben is, de eddig nem kaptam választ.
Érdeklődni szeretnék, hogy a Walking Dead második évadához készül-e frissítés? A negyedik és az ötödik részben többször jelennek meg angolul felejtett mondatok, illetve az ötödik részben válaszlehetőség interakciónál is van angol szöveg. Azt hiszem pont ott, (spoiler) mikor Clem ráfogja Mikera a fegyverét.
Válaszotokat előre is köszönöm!

Üdv: Attila

magyarítás

üdv! kellene egy kis segítség! az season 2 feliratot felraktam,de ilyen karakterekkel ír magyar helyett: ÓýAóòXSe pedig ugy csináltam ahogy kell,2,3 magyarítást is próbáltam mát,de semmi. tudnátok segiteni?

Re:magyarítás

üdv, van egy fájl a letöltéseknél ami az összes részt magyarítja ezzel működnie kell.

Új hozzászólás hozzáadása