Fórum

WALKING DEAD

TWD2

Megvan valakinek a The Walking Dead season 2 teljes magyarosítása? Mert erről az oldalról nem tudom leszedni... azt írja ki, hogy "Az adott fájl nem létezik. Valószínűleg a tulajdonosa már törölte rendszerünkből, vagy a 2001. évi CVIII. törvény alapján, jogsértés miatt került eltávolításra." Valaki fel tudná tenni még 1x vagy elküldeni nekem valahogyan (sango17kumiko@gmail.com)? Nagyon hálás lennék! Előre is köszönöm!

Magyarítás

Üdv. A The Walking Dead season 2 epizód 3-hoz kellene magyarítás tudnátok linkelni egyet

Re:Magyarítás

https://magyaritasok.hu/magyaritasok/the-walking-dead-season-two/the-walking-dead-season-two/2150

Wasteland 2

Ezt a Wasteland 2-őt lehet fordítani magyarra?, 3 játék közül nem nagyon szaporodik a szavazások százalékaránya.

Re:Wasteland 2

Szerintem a szavazásra jelöltek közül csak a Wasteland 2 fordítás jöhet szóba, mert a Wolf Among Us magyarítása már folyamatban. ;)

Re:Re:Wasteland 2

Nagyon várom már hogy legyen fordítása, mert nagyon király game.
De a százalék nem megy nagyon egy helyben toporog.

Re:Re:Wasteland 2

A TWAU már elkészült másik csapat által. Vagy ők is belekezdtek talán?

Re:Re:Re:Wasteland 2

Elkezdték igen nem tudni mikor, de már folyik a fordítása.
Ezért maradt csak a Wastaland 2 hátra amit nem kezdtek el fordítani.

Re:Re:Re:Re:Wasteland 2

Ki is lett javítva így már csak egy maradt a szavazásnál.

Re:Wasteland 2

Kérlek titeket a környezetemben rengetegen játszunk a Wasteland 2 vel ! Az a gond hogy szotárazgatnunk kell folyamatosan hogy értsünk belöle valamit . Nem lehetne leforditani magyara ? Már van 2 éve kint van a nagyvilágban ez a remek kis game és senki sem kezdett bele ! És látjuk itt nálunk sokan hogy a waking dead forditásokat nagyon lelkiismeretesen csinálgatjátok . Ezért kérlek titeket ! Hogy gondolkozatok el a Wasteland 2 forditátásán . A Wolf izé már am is készül meg minden !

Új hozzászólás hozzáadása