Fórum

WALKING DEAD

WAU

Nagyon köszönöm a Walking Dead Season 2-őt és már várom a Wolf Among Us-t fordítást! :) Előre is köszönöm a munkátokat! :D

Wolf Among Us

Üdv jó emberek
Nem lehet az megoldani hogy a 2 társaság összebeszél ? (és felveszi egymással a kapcsolatot..skype..facebook...)
Gondolok itt arra hogy az egyik csapat a 2. a másik a 3. epizódot fordítja le és így tovább
Lenne 1-1 ember aki megvitassa (mind 2 csapatból) a "főbb" szituációknál hogy ez helytáll e az adott helyzetben.,
Mind emellett gyorsabban elkészülne ennek a nagyszerű játéknak a fordítása

Köszönet a fordításért !

Re:Wolf Among Us

Már fordítunk !

The Wolf Among US

Sziasztok!
A The Wolf Among Us fordítása mikor lesz kész?

Re:The Wolf Among US

2 hónapja semmi életjel a másik csapatról aki elméletileg dolgozik rajtuk ha továbbra se lesz semmi akkor megcsináljuk egyedül!

Game of Thrones

tervezitek a Game of Thrones játék fordítását is ha megjelenik?

Re:Game of Thrones

Ja, sorozatot is el kéne kezdenem, de ha lesz játék belőle a TellTrollTale Games-től akkor valószínű!

Re:Re:Game of Thrones

Azért egy GoT játékkal csak óvatosan, én úgy gondolom, hogy itt nem lesz elég a sorozat ismerete (legalábbis fordítás terén), szerintem ha nem olvastátok a könyveket bele se kezdjetek. Az eddig megjelent információk szerint egy olyan családot ismerhetünk meg belőle amit a sorozatban még csak meg se említettek, szóval szerintem mindenképpen szükséges lesz a világ mélyebb ismerete és ahhoz bizony az erősen "mainstream" sorozat édes kevés.

Köszönöet

Köszönet a The Walking dead magyarításért.. :) esetleg the walking dead seanson 3 is lesz magyarosítva? És még egyszer köszi a Magyarosítást.. :) Nem is tudom hogyan játszanák most.. Hiába vagyok 5-ős angolból.. :)

Re:Köszönöet

Szia! Nagyon szívesen! Fogyasszátok egészséggel! Igen, ez egy olyan játék amihez anyanyelvű szintű angoltudás szükségeltetik!

Kérdésedre : Természetesen amint kijön a S3EP1 már fordítjuk is gőzerővel!

Új hozzászólás hozzáadása